Innowacje

Innowacje IDMUZA

 Opracowaliśmy dla Państwa nowe, całkowicie innowacyjne programy szkoleniowe w systemie modułowej konstrukcji, ze szczególną równowagą i  dostarczaniem tylko ważnych i niezbędnych informacji, dla  osiągnięcia przez Was jedynego celu w zdobywaniu wiedzy. Treść każdego z 12 modułów szkoleniowych jest ucieleśnieniem oryginalnych pomysłów autorów, tajemnic i wielu specjalnie opracowanych technik sztuki widowiskowej.

Czym charakteryzują się cechy szczególne proponowanego systemu edukacji muzycznej IDMUZA:

  1. Możliwość nauki na bardzo dobrym poziomie dla osób bez ograniczeń wiekowych i bez wstępnego przygotowania. Możliwości i umiejętności w kształtowaniu talentów są nabywane i rozwijane w trakcie nauki.
  2. Możliwość nabywania wiedzy indywidualnie, w warunkach własnego domu, biura, w dogodnym czasie i dogodnym tempie. Nie jest konieczne nawiązywanie osobistych czasem nieudanych, kontaktów z nauczycielem,  ponieważ jest możliwość samodzielnej pracy z nośnikami wizualnymi, wideo i dźwiękowymi, przedstawionym teoretycznie (20%) i praktycznie (80%) materiałem.
  3. Możliwość samodzielnego opanowania arcydzieła muzycznego. Z pewnością będą mogli Państwo przezwyciężyć i zrozumieć subtelności analizowania kompozycji przez notatki lub kursy wideo. Większość nauczycieli nie uważa za konieczne wytłumaczyć, po co powinno się wykonać dane zadanie. Wiedząc o tych istniejących wadach z wieloletnią praktyką pedagogiczną, po raz pierwszy ujawniamy tajemnice opanowania utworu muzycznego w języku zrozumiałym dla wszystkich.
  4. Możliwość kształcenia na odległość, w tym eksternistycznie. Oferowane jest comiesięczna korekcja indywidualnie ustalonego kuratora otrzymanej wiedzy i umiejętności, udoskonalania sztuki scenicznej. Otrzymasz dyplom o samodzielnym ukończeniu kursu dla własnej satysfakcji, a także możesz śmiało uczyć początkujących,  pracować w swoim kraju, a nawet za granicą.
  5. Możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, ponieważ nie zatrudniają Państwo nauczyciela oddzielnie, jest on ustalony przy zakupie kursu, a to jest wliczone w całkowity koszt. Płaci się miesięcznie tylko kwotę za jedną lekcję, zamiast płacić za osiem, w przypadku zatrudnienia prywatnego korepetytora.
  6. Możliwość uzyskania wykształcenia o kilku specjalnościach. Wprowadzona przez nas efektywna, uniwersalna metoda pozwala na jednoczesne studiowanie kilku przedmiotów w jednym kursie, a także szybkie posuwanie się naprzód, bez przemęczenia.

 

 

Cokolwiek by Państwo  w swoim życiu nie robili, gdziekolwiek byście nie byli,

gra na pianinie z pewnością będzie dla Państwa dodatkową wygraną.