Wokal dla dorosłych “Prestige” ONLINE

Wokal dla dorosłych ‘’Prestige’’ ONLINE

Ludzie często wątpią, że nie będą w stanie samodzielnie nauczyć się wokalu estradowemu na poziomie profesjonalnym, wcielić w życie swoje dawne marzenie o opanowaniu tego mistrzostwa, a później nawet nauczyć innych. Wraz z pojawieniem nowego kursu wokalnego ‘’Prestige’’ szkolenia stały się dostępne dla wszystkich w interaktywnym trybie online.

A czy wiesz, że śpiew ma nie tylko wspaniały efekt terapeutyczny, ale również stymuluje komórki mózgowe, utrzymując aktywność umysłową w energicznym, aktywnym stanie? Zajęcia wokalne w IDMUZA raz na zawsze wyeliminują zaczepne pytania: ‘’Czy uczyłeś (aś) się muzyki od najmłodszych lat?’’, ‘’Czy masz słuch muzyczny?’’, ‘’Dlaczego nie rozwijałeś (aś) swój głos, przecież masz takie przesłanki?’’

Teraz masz niepowtarzalną okazję do opanowania wiedzy muzycznej w każdym wieku i bez wstępnego poziomu przygotowania.

Zapraszamy Państwo w IDMUZA, zdobywajcie z nami nowe umiejętności, rozwijajcie swoje talenty i otrzymujcie zadowolenie z procesu kształcenia!

 

Nowe ćwiczenia-rozśpiewki wokalne, które zajmują szczególne miejsce w programie szkoleniowym pomogą Ci zrozumieć takie pojęcia, jak: oddech wokalny, podparcie, płynności w śpiewie.

Ta wiedza pomoże Ci nauczyć się kontrolować swój głos i nie ma znaczenia, czy występujesz na scenie lub jako mówca przed publicznością. Spośród wielu naszych klientów, którzy kupili kurs, są ludzie, którzy potrzebowali przygotowania wokalnego  dla własnej satysfakcji. Więc to prawda, iż człowiek, mający piękny tembr głosu, precyzyjną dykcję, zrozumiałą wymowę i przekonującą intonację głosu będzie zawsze miał przewagę, a zatem ‘’bonusy’’ dodatkowe w otoczeniu.

Nowością IDMUZA jest to, że autorzy metodyki skutecznie połączyli dla Ciebie kilka kursów muzycznych, które pomogą Ci zdobyć wiedzę jednocześnie w kilku kierunkach: MUZYKOWANIE I WOKAL

Wokal dla dorosłych ‘’Prestige’’ – jest to kurs półroczny.

Materiał szkoleniowy składa się z 6 magazynów-modułów z zapleczem audiowizualnym, jest w pełni dostosowany do wymagań i potrzeb współczesnych. Wykładom towarzyszą skojarzenia ilustrowane, które pomagają z zainteresowaniem i entuzjazmem zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Po ukończeniu kursu i zaliczeniu pozytywnym testów modułowych student może otrzymać Certyfikat zgodnie z programem kursów w IDMUZA.

 

5/5