Fortepian dla dorosłych “Prestige” ONLINE

Gra na fortepianie staje się coraz bardziej popularna wśród ludzi sukcesu. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ zdają sobie sprawę, że muzyka to „pożywienie” dla mózgu, które aktywnie rozwija obie półkule. Nie jest tajemnicą, że lewa półkula ludzkiego mózgu jest odpowiedzialna za logiczne myślenie, a prawa półkula za wyobraźnię (sny, fantazję, intuicję). Ludzie, którzy mają lepiej rozwiniętą lewą półkulę to znakomici analitycy, biznesmeni, programiści. Dominująca prawa półkula sprzyja rozwojowi zdolności twórczych, w wyniku czego ludzie stają się świetnymi muzykami, artystami, aktorami, poetami i pisarzami.

Fortepian jest jedynym instrumentem, który rozwija równoczesne i skuteczne działanie dwóch półkul mózgu.

 

 

Poświęcając zajęciom zaledwie 30 minut dziennie i opracowując w dokładnej kolejności materiał szkoleniowy wkrótce zgromadzisz niezbędną bazę wiedzy, która zapewni Ci nieocenioną pomoc w samodzielnym muzykowaniu.

Regularnie będziemy sprawdzali Twoje prace muzyczne, kontrolując Twój rozwój twórczy, zapewniając wsparcie w postaci przydatnych wskazówek, dzięki którym będziesz cały czas rozwijać się bardzo szybko!!!

 

Fortepian dla dorosłych ‘’Prestige’’ – jest to kurs półroczny.

Materiał szkoleniowy składa się z 6 magazynów-modułów z zapleczem audiowizualnym, jest w pełni dostosowany do wymagań i potrzeb współczesnych. Wykładom towarzyszą skojarzenia ilustrowane, które pomagają z zainteresowaniem i entuzjazmem zdobywać nową wiedzę i umiejętności. Po ukończeniu kursu i zaliczeniu pozytywnym testów modułowych student może otrzymać Certyfikat zgodnie z programem kursów w IDMUZA.

 

 

4.5/5